Bērnu Komplekts ātrās ēdināšanas un vafeļu piederumu pagatavošanai 3653

21,78 €
AR PVN
Daudzums
Piegādes laiks: 5-10 darba dienas

Preču izsniegšanas punkts

Meiju ceļš 2, Jelgava, LV-3007

Prece var izņemt mūsu noliktavā iepriekš vienojoties par izsniegšanas laiku.(Ja preci ir mūsu noliktavā) Bez brīvdienām no 9:00 līdz 20:00

DPD Kurjerpiegāde

Latvijā No 5.99 €
Lietuvā No 8.99 €
Igaunijā No 8.99 €

Piegāde līdz saņemšanas punktiem

DPD Omniva
Latvijā 2.49 € 2.99 €
Lietuvā 3.99 € 4.99 €
Igaunijā 3.99 € 4.99 €

Visas preces iepakojumā, nesaliktā veidā!

Mēs bezmaksas saliekam kopā elektromobiļus. Saliktā veidā var izņemt tikai no mūsu noliktavas.

Apraksts

Ātrās uzkodas un vafeļu komplekts

Bērniem patīk skatīties, kā pieaugušie gatavo gardas maltītes. Bieži vien viņiem gribas palīdzēt, taču ne vienmēr tāda iespēja ir - sadzīves tehnika nav pielāgota vairākus gadus veciem bērniem. Lai viņi varētu patīkami un, galvenais, droši izmantot dažādas ierīces, ir vērts dot iespēju bērnam spēlēties ar uzdāvināto komplektu. Turpmāk katrs pāris gadus vecs bērns varēs pasniegt vafeles un burgerus.

Komplektā ietilpst:

- vafeļu automāts,

- divas maizītes daļas,

- salāti, sīpoli, siers un tomāti,

- karbonāde,

- frī kartupeļu porcija,

- kečups, mērce un šokolādes mērce,

- divas plāksnes,

- bļoda,

- olu putotājs,

- dakša un tējkarote,

- 4 sirds formas vafeles,

- iepakojums ar 4 olām,

- 2 tases ar salmiņiem un 2 glāzes

- pudele kokosriekstu dzēriena,

- paplāte,

- kartona maketa iepakojumi un dekorācijas.

Rotaļlieta ir lielisks komplekts bērnam, kurš sapņo pats pagatavot gardumus. Komplekts sastāv no liela skaita elementu, kas garantē lielisku jautrību, kuras laikā varat izveidot, cita starpā, vafeles, hamburgeru, kā arī pasniegt kartupeļus un kokteiļus. Spēlēšanās ar piedāvātā komplekta izmantošanu attīstīs bērna motoriku un pozitīvi ietekmēs viņa loģisko domāšanu un radošumu.

Daudzdaļīgais komplekts būs lielisks lomu spēles objekts, kas palīdz maziem bērniem apgūt saskarsmes prasmes. Katrs mazulis var just līdzi pavāram, pārdevējam un klientam, kas viņam noteikti sagādās lielu prieku. Turklāt, ļaujot bērnam rotaļāties maltīšu gatavošanā, viņš kļūs neatkarīgāks un drosmīgāks, uzņemoties jaunus izaicinājumus, kas viņam parādīsies.

Komplekta elementu patīkamās, neitrālās krāsas padara komplektu piemērotu gan meitenēm, gan zēniem. Visiem aksesuāriem ir droša, racionāla forma, savukārt to dizainā ir ņemts vērā mazo vecums, kuram pielāgots izmērs un svars. Rotaļlietas dizains sensacionāli atspoguļo pazīstamos pārtikas un virtuves produktus, pateicoties kuriem jautrība būs pārsteidzoša. Vērts pievērst uzmanību vafeļu dzelzs pogām, kā arī preču iepakojuma imitācijām, radot iespaidu, ka tās ir īstas.

Komplekts paredzēts visiem bērniem, kas vecāki par 3 gadiem. Visi elementi ir izgatavoti no sertificēta, droša augstākās kvalitātes materiāla. Atsevišķu detaļu dizains pielāgots bērnu vecumam, pateicoties kam tās ir vieglas un parocīgas. Aksesuāru komplekts ir iepakots estētiskā kastītē, kas dekorēta ar krāsainu motīvu un caurspīdīgu stikla vitrīnu. Rotaļlietai ir CE sertifikāts, tās ražošana atbilst EN 71.

Komplekta elementu izmēri:

- vafeļu dzelzs: 20 cm x 16,5 cm,

- vafele: 8 cm x 7 cm,

- frī kartupeļi: 6,5 cm x 2 cm,

- olu iepakojums: 10,5 cm x 10 cm,

- blīvētājs: 17 cm x 4 cm,

- mērces pudele: 12 cm x 4,5 cm.

Komplekta iepakojuma izmēri:

- 49,5 cm x 35 cm x 8 cm.

Produkta detaļas
260 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook