Smily play Attīstošā rotaļlieta 06312

36,30 €
AR PVN
Daudzums
Piegādes laiks: 5-10 darba dienas

Preču izsniegšanas punkts

Meiju ceļš 2, Jelgava, LV-3007

Prece var izņemt mūsu noliktavā iepriekš vienojoties par izsniegšanas laiku.(Ja preci ir mūsu noliktavā) Bez brīvdienām no 9:00 līdz 20:00

DPD Kurjerpiegāde

Latvijā No 5.99 €
Lietuvā No 8.99 €
Igaunijā No 8.99 €

Piegāde līdz saņemšanas punktiem

DPD Omniva
Latvijā 2.49 € 2.99 €
Lietuvā 3.99 € 4.99 €
Igaunijā 3.99 € 4.99 €

Visas preces iepakojumā, nesaliktā veidā!

Mēs bezmaksas saliekam kopā elektromobiļus. Saliktā veidā var izņemt tikai no mūsu noliktavas.

Apraksts

Rotaļlietai ir vairāk nekā 15 izglītojošas spēles, kas stimulē bērna zinātkāri un attīsta viņa prātu un inteliģenci. Turklāt rotaļlieta ilgu laiku var piesaistīt bērnu ar tik daudzām rotaļu iespējām. Rotaļlieta paredzēta bērniem, kas vecāki par 6 mēnešiem. Kauliņi var padarīt gulēšanu uz vēdera patīkamāku.

Kubam kopumā ir vairāk nekā 10 dažādas funkcijas uz 8 ārkārtīgi krāsainām virsmām. To var izslēgt ar vienu pogu. Tam ir arī rokturis pārnēsāšanai / satveršanai. Pēc minūtes ilgas nelietošanas rotaļlieta pāriet klusā režīmā, taupot baterijas. Katra lidmašīna ir atšķirīga un pārsteidz mūs ar saviem priekšlikumiem jautrībai.

1. Klavieres un buklets. Krāsainās, lielās klavieru pogas rada skaņas, atskaņo jautras melodijas, vienlaikus laimīgi mirgojot. Katra poga rotā attēlu ar mājdzīvnieku. Vienpusējs buklets apbalvo bērnu ar jautru melodiju. 2. Burvju šķirotājs. Šķirotāja galvenie varoņi ir dārzeņi: kukurūza, tomāts un burkāns. Ievietojot ķieģeļu pareizajā vietā, no zāles aiz muguras iznirs dārzenis. 3. Zinātnes un veiklības stūrītis. Divpusējās, rotējošās kartītes vienā pusē attēlo ziedus un formas, otrā pusē numurus un dzīvnieku figūras, piemēram, uz klavierēm. 4. Atveriet, pabīdiet. Kas gaida zem lapas? Atklājiet to un pārbaudiet. Pārvietojiet vardi uz augšu un uz leju. 5. Pārnesumu riteņi. Pārvietojiet vienu riteni, un jūs iedarbināsit mašīnu. Turklāt rotaļlieta apbalvos bērnu ar jautru melodiju. Lidojošais tauriņš. Pārvietojiet tauriņu pa kreisi, pārvietojiet pa labi. 6. Saule ir augšā. Uz rotaļlietas augšējās sienas ir saule ar smaidošu seju. Labirints ar krāsainām bīdāmām pērlītēm.

Baterijas: 3 x AA (iekļautas demonstrācijas nolūkos)

Produkta izmēri: 25 x 35 x 35 cm

Iepakojuma izmēri: 28 x 36 x 36 cm

Vecums: 6m +

Produkta detaļas
260 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook